На 19 и 20 февруари 2011г. в Дома на киното в София ще се проведе международен фестивал за подводни филми. Фестивалът се организира от сдружението с нестопанска цел "Екологичен фестивал София", с подкрепата на European Underwater Images Film Association (EUIFA). Каузата на фестивала е опазването на подводната околна среда и културното наследство на всички водни басейни в страната.
В рамките на фестивала ще бъдат показани тридесет филма от Обединеното кралство, Франция, Италия, Белгия, Сърбия, Испания, Холандия и Унгария. Лентите са печелили международни награди в рамките на останалите европейски фестивали. Ще бъдат показани и най-известните постижения в областта на подводната кинематография през последните пет години.
Фестивалът предвижда и представяне на изложба с подводни фотографии.
За повече информация: http://www.ecofest.eu
55:28:37 -
55:28:27 -
2:01:44 -
0:45:54 -
0:15:20 - 
Вид Риба
Рекорди
Риболовни Зони
Рецепти
Потребители
Връзки
Видяна: 1759
Коментари: 0

